Kadra medyczna w zasięgu ręki

Hospital Service Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa prowadzi przedsiębiorstwo o nazwie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Pielęgnacyjno-Opiekuńczych we Wroclawiu, realizuje usługi pielęgniarsko-opiekuńcze w domu pacjenta jak również uzupełnia niedobory kadrowe personelu medycznego w sytuacjach występowania dyżurów nocnych i świątecznych, a także niedoborów spowodowanych urlopami i zwolnieniami personelu zatrudnionego na terenie innych podmiotów leczniczych.

W ramach spółki realizowane są również czynności w zakresie opieki medycznej, wykonywane przez salowe i sanitariuszy, polegające w szczególności na kompleksowej usłudze pomocy przy pacjencie personelowi medycznemu w jednostkach służby zdrowia.

Misja

Priorytetem naszych działań jest spełnienie wymagań partnerów służby zdrowia oraz klientów indywidualnych w zakresie stałego i kompleksowego dostępu do realizowanych usług medycznych i opieki domowej.

Wizja

Stały rozwój  usług medycznych i opieki domowej poprzez wdrażanie nowych koncepcji  we współpracy z Klientem, wykorzystanie odpowiednich technologii medycznych, uczestniczenie w rozwoju branży. Realizując usługi stawiamy na jakość, gdyż jej odbiorcą jest pacjent oczekujący wsparcia i profesjonalnej opieki.